wypoczynek - Masaż Bars na złe samopoczucie... Czy ktoś wie coś na ten temat?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Masaż Bars na złe samopoczucie... Czy ...
Napisano 15-04-2016 10:00
Witam, od kilku miesięcy mam duży problem z samopoczuciem. Rozstałam się z chłopakiem, dwa razy zmieniłam pracę, jedna z nich mnie prawie wykończyła psychicznie. Czuję się ciężko, chodzę przybita, rzadko się uśmiecham i nie mam ochoty w ogóle wychodzić z domu. Koleżanka wspomniała mi o masażu terapeutycznym Bars, podobno świetna sprawa, jak czytałam na stronie, to wydaje mi się dosyć nietypowa metoda, czy skuteczna i czy mi pomoże... nie wiem. Czy ktoś z Was korzystał kiedyś, albo słyszał na ten temat?
Masaż Bars na złe samopoczucie... Czy...
Napisano 20-01-2021 17:27:51
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Masaż Bars na złe samopoczucie... Czy...
Napisano 15-04-2016 12:05
Ja korzystałam z sesji Bars i korzystam nadal od czasu do czasu. Miałam bardzo stresującą pracę co niszczyło może życie i pogarszało relacje z najbliższymi. Podczas sesji masz duuużo czasu na nie myślenie, na relaks, wypoczynek. Za każdym razem wychodzę uśmiechnięta od ucha do ucha. Poza tym zadałam sobie pytanine... czy tak mogłoby być zawsze? To tylko chwila masażu ale relaks jest niesamowity i daje później do myślenia. Ja zachciałam takiego spokoju na co dzień i zrezygnowałam z poprzedniej pracy. Jest mi dużo lepiej, zero nerwów, nie przejmuję się tak, wróciła pewność siebie i uśmiech. To nie czyni cudów, ale pomaga się odprężyć i zatrzymać czas na tyle żeby dużo zmienić w szybki i łatwy sposób, trzeba dać sobie odpocząć, odstresować się i robić w końcu coś dla siebie.
Goooorąco polecam, warto spróbować, może właśnie tego relaksu potrzebujesz, odnowienia :]
Masaż Bars na złe samopoczucie... Czy...
Napisano 15-04-2016 12:29
Ja nie korzystałam, ale znalazłam ich na internecie http://barspoint.pl/ . Zapowiada się ciekawie, pewnie skorzystam sama
pytanie:
odpowiedź: